Nasi eksperci

Wyszukaj przepis

Zadaj pytanie

Nie wiesz jak karmić roczne dziecko, dziecko nie chce jeść warzyw.

Zadaj pytanie

Dodaj swój przepis

Znasz smaczne zdrowe przepisy?
Twoją zupę zje nawet największy niejadek?


Dodaj przepis

Warsztaty - Szkolimy nasze Mamy już trzy lata!

Przeczytaj opinie o naszych warsztatach.

 1. 23.08.2014 Pełnowartościowe menu dla dzieci w wieku 1-3 lat
 2. 30.08.2014 Pełnowartościowa dieta dla dzieci z alergią na białka mleka krowiego
 3. Dyżury Dietetyka
 4. Konsultacja indywidualna

23.08.2014 Pełnowartościowe menu dla dzieci w wieku 1-3 lat

Zapraszamy Mamy na warsztat o zdrowym żywieniu dzieci. Na spotkaniu skorygujemy jadłospis Twojego dziecka, otrzymasz praktyczne informacje co zmienić w diecie, aby była pełnowartościowa. Spotykamy się w małych grupach, abyś mogła uzyskać indywidualne porady do diety dziecka.

Program:

Jak powinna wyglądać pełnowartościowa dieta dziecka po 1 roku życia– Odpowiemy na pytania, które produkty, potrawy są dozwolone, jak przygotowywać posiłki, jakie przyprawy dodatki do żywności możesz używać, jak przekonać dziecko do jedzenia domowych obiadków i wiele innych.

Jak ułożyć pełnowartościowy jadłospis? - Praktyczne wskazówki, co powinno się znaleźć w menu dziecka, poznasz porcje odpowiednie dla dzieci w tym wieku, otrzymasz tabelkę z zamiennikami produktów, zaproponujemy proste i smaczne przepisy.

Nauka czytania etykiet? Nauczymy Cię czytać etykiety produktów spożywczych. Przeanalizujemy skład wybranych produktów spożywczych, otrzymasz wskazówki jakie produkty wybierać w sklepie.

Korekta jadłospisów. Otrzymasz praktyczne porady co zmienić w diecie, aby dieta Twojego Dziecka była pełnowartościowa.

Pomoc żywieniowa dla Uczestniczek warsztatu. Pomożemy w waszych indywidualnych problemach z dietą Dziecka. Odpowiemy na Wasze pytania.

Cena: 150 zł / 1 osoba

W cenie spotkania:

 1. Zestaw materiałów
 2. Korekta jadłospisu dziecka

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 16 sierpnia.

Godzina: 10.30-13.00

Czas trwania: 2,5 godziny

Miejsce: Al. Niepodległości 80 – przy metrze Racławicka.

Zapisy: Napisz na e-mail: justyna@przepisy-dla-dzieci.pl. Otrzymasz informację zwrotną z danymi do przelewu. W zgłoszeniu koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz nazwę warsztatu, w którym chcesz uczestniczyć

30.08.2014 Pełnowartościowa dieta dla dzieci z alergią na białko mleka krowiego

Warsztat dla Mam, które chcą porozmawiać z Dietetykiem na temat diety dziecka z alergią. Na spotkaniu dowiesz się między innymi jak zastępować produkty niedozwolone, skorygujemy jadłospis Twojego dziecka, otrzymasz praktyczne informacje co zmienić w diecie, aby była pełnowartościowa. Spotykamy się w grupach (1-5 osób), czas trwania 2,5 godziny.

Program:

Co to jest alergia na białko mleka krowiego? Czyli o czym musisz pamiętać, kiedy Twoje dziecko jest alergikiem, skąd się bierze alergia, jak postępować, kiedy dziecko zje zakazany produkt.

Jakie produkty są zabronione? Produkty na które szczególnie musisz uważać, do jakich produktów dodawane jest mleko, jak czytać etykiety. Produkty zalecane.

Czym zastępować produkty mleczne? Czyli co ma najwięcej wapnia, jak komponować jadłospis, aby dziecko nie miało niedoborów, jakie ilości są odpowiednie dla dzieci.

Korekta jadłospisów. Dowiesz się co powinnaś skorygować w jadłospisie, aby był pełnowartościowy i zgodny z zasadami zdrowego żywienia. Otrzymasz praktyczne wskazówki jak to zrobić.

Pomysły na smaczne i zdrowe posiłki. Opracujemy przykładowy pełnowartościowy jadłospis dla dziecka w wieku 1-3. Otrzymasz przepisy na dania dla dziecka z alergią na białko mleka krowiego.

Pomoc żywieniowa dla Uczestniczek warsztatu oraz ćwiczenia. Pomożemy w waszych indywidualnych problemach z dietą dziecka. Odpowiemy na Wasze pytania oraz przećwiczymy zdobytą wiedzę

Cena: 150 zł / 1 osoba

W cenie spotkania:

 1. Zestaw materiałów
 2. Korekta jadłospisu dziecka

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 23 sierpnia.

Godzina: 10.30-13.00

Czas trwania: 2,5 godziny

Miejsce: Al. Niepodległości 80 – przy metrze Racławicka.

Zapisy: Napisz na e-mail: justyna@przepisy-dla-dzieci.pl. Otrzymasz informację zwrotną z danymi do przelewu. W zgłoszeniu koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz nazwę warsztatu, w którym chcesz uczestniczyć

Dyżury Dietetyka

Masz problem z dietą Swoją lub Dziecka? Zapraszamy Cię do spotkania z Ekspertami portalu. Wybierz godzinę oraz miejsce spotkania. Obowiązują zapisy mailowe oraz płatność przed spotkaniem. Sprawdź dostępność terminu.

Dyżury:

 1. Poniedziałek:10:30-11:30, 11:45-12:45, 13:00-14:00, 15:00-16.00, 16:15-17:15, 17:30-18:30 Miejsce spotkania: Al. Niepodległości 80 – przy metrze Racławicka (Mokotów)
 2. Wtorek 10:15-11:15; 11:30-12:30 Miejsce spotkania: ul Polaka 6 (Ursynów przy pętli autobusowej „Natolin Północny)
 3. Środa: 11:15 -12:15, 12:30-13:30, 13:45-14:45 Miejsce spotkania: ul. Obozowa 82A (Wola)
 4. Czwartek 15:00-16.00; 16:15-17:15, 17:30-18:30 Miejsce spotkania: ul Polaka 6 (Ursynów przy pętli autobusowej „Natolin Północny)

Dyżury prowadzą:

mgr Alicja Hojda-Dumania, Dietetyk portalu

mgr Magdalena Uchman, Dietetyk Portalu

Cena spotkania: 99 zł

Zapisy: Napisz na e-mail: justyna@przepisy-dla-dzieci.pl. W zgłoszeniu koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz dzień i godzinę, którym jesteś zainteresowana.

Po akceptacji terminu, otrzymasz dane do wykonania przelewu.

Konsultacja indywidualna

Nasz Dietetyk przyjedzie do Ciebie do domu (lub w inne miejsce w Warszawie) w dogodnym dla Ciebie terminie.

Pomożemy rozwiązać każdy problem żywieniowy. POMAGAMY JUŻ PONAD TRZY LATA !

Jak zamówić naszego Dietetyka:

 1. Napisz na e-mailjustyna@przepisy-dla-dzieci.pl ZAMAWIAM KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ
 2. Ustalimy przez e-mail lub telefonicznie temat, termin oraz miejsce spotkania.
 3. Dietetyk przyjedzie do Ciebie w wyznaczonym terminie.

Kupując usługę "Konsultację indywidualną" otrzymasz:

 1. Spotkanie trwające 2 godziny oraz Korektę diety dziecka
 2. Spotkanie prowadzić będzie jeden z naszych Dietetyków. Wszyscy mają tytuł mgr Dietetyki i są absolwentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Mają doświadczenie w układaniu specjalistycznych diet, w prowadzeniu warsztatów żywieniowych. Interesują się tematyką zdrowego żywienia dzieci, kobiet w ciąży, karmiących, odchudzających. Pomagają kształtować zdrowe nawyki żywieniowe od najmłodszych lat.

Cena: 250 zł. W cenę wliczony jest dojazd do Klienta

Zapisz się już dziś: justyna@przepisy-dla-dzieci.pl. Pamiętaj w zgłoszeniu należy podać swój numer telefonu, zaproponować miejsce, tematykę i termin spotkania.