Nasi eksperci

Wyszukaj przepis

Zadaj pytanie

Nie wiesz jak karmić roczne dziecko, dziecko nie chce jeść warzyw.

Zadaj pytanie

Dodaj swój przepis

Znasz smaczne zdrowe przepisy?
Twoją zupę zje nawet największy niejadek?


Dodaj przepis

Często zadawane pytania

W jaki sposób otrzymam dietę czy poradę?

Wszystkie materiały otrzymasz od nas w PDF na swoją skrzynkę e-mail. Dzięki temu czas otrzymania materiałów jest krótki. Materiały możesz sobie wydrukować, lub korzystać na komputerze.

Co będę jadła na takiej diecie lub moje dziecko?

Dietę, jadłospisy przygotowujemy indywidualnie dla każdej Mamy czy Dziecka, dzięki temu dostosowujemy jadłospisy do Waszych preferencji. Pokażemy jak zdrowo można układać jadłospis z produktów, które lubisz .

Czy muszę się logować, aby zrobić zakupy?

Nie musisz się logować, aby zrobić zakupy. Logowanie wymagane jest tylko, aby dodać przepis.

Czy kobiety odchudzające się też mogą skorzystać z nauki?

Oczywiście zachęcamy do tego także kobiety odchudzające. Dzięki nam nauczysz się świadomie wybierać produkty do swojego jadłospisu, pokażemy jak zdrowo się odchudzać.

Mitem jest, aby schudnąć trzeba mało jeść. Można jeść dużo, ale trzeba wybierać odpowiednie produkty, przygotowane w odpowiedni sposób i w proporcjach dostosowanych do każdej z nas. Jedna dieta nie jest prawidłowa dla wielu kobiet.

Odradzamy stosowania głodówek, diet białkowych itp. Tylko dzięki zmianom swoich nawyków możesz zmienić swoją dietę na stałe. Nie oznacza to, że nie będziesz mogła jeść swoich ulubionych produktów jak czekolada itp. Będziesz mogła tylko w ilościach, które są odpowiednie i dozwolone. Tego wszystkiego nauczysz się na naszych warsztatach lub na indywidualnych lekcjach on-line. Zapraszamy

Czym się różnicie od zwykłej Poradni?

Po pierwsze udzielamy porad przez Internet. Jednak jesteśmy nastawione na kontakt z naszymi Klientkami, możesz nam zadawać pytania na pocztę elektroniczną, czy spotkać się bezpośrednio na Dyżurze, Warsztatach. Nie musisz obawiać się, że możesz nie zrozumieć nauki i nie będziesz mogła zweryfikować swoich obaw. Po wszystkich usługach jesteśmy w stałych kontakcie z Klientkami. Nasza oferta jest tańsza niż w tradycyjnej poradni i bardzo szczegółowa.

Kiedy otrzymam dietę?

Po złożeniu zamówienia na stronie przepisy-dla-dzieci.pl. Wystarczy, że wpłacisz pieniądze na nasze konto a przelew zostanie zaksięgowany na naszym koncie. Wówczas wyślemy Ci szczegółowy wywiad dietetyczny. Po odesłaniu wypełnionego wywiadu- otrzymasz dietę do 7 dni roboczych.

Jest to niezbędny czas, aby starannie przygotować dietę. Wszystkie nasze diety są przygotowywane indywidualnie. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymała dietę jak najszybciej.

Mam cukrzycę czy mogę skorzystać z nauki?

Oczywiście nasza oferta jest także dla osób chorych. Nasi Dietetycy posiadają wykształcenie i doświadczenie do wykonywania diet także dla osób chorych. Między innymi, dlatego taka nauka jest droższa, gdyż przygotowywana jest na podstawie Twoich wyników badań, zaleceń lekarzy, Twoich dolegliwości.

Dlaczego muszę się logować, aby dodać przepisy, czy komentarze?

Logowanie jest niezbędne, aby osoba nie musiała za każdym razem podawać danych takich jak: autor przepisu, adres email itp. Dzięki temu przepisy nie są anonimowe i tym samym unikamy sytuacji, kiedy na stronę wrzucane są przepisy, które w rażący sposób naruszają zasady rozszerzania diety niemowlaków, czy dzieci. W ten sposób nikt też nie doda bezkarnie obraźliwych komentarzy.

Dodatkowa korzyść to ułatwione robienie zakupów w naszym sklepie.

Rozumiejąc opory związane z rejestracją w kolejnym serwisie, wykorzystaliśmy nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku i umożliwiliśmy użytkownikom logowanie za pomocą konta OpenID (np. adres email na "gmail", blog wordpress itp.), które z dużym prawdopodobieństwem już posiadasz i nie będziesz musiała zapamiętywać nowych haseł i loginów. Jednocześnie serwis przepisy-dla-dzieci.pl nie ma żadnego wglądu w Twój login i hasło. Logowanie dzieki temu stało się szybkie i proste :)

Jestem wegetarianką. Czy mogę skorzystać z nauki żywienia?

Oczywiście. Wszystkie nasze usługi przeznaczone są także dla kobiet i dzieci wegetariańskich. Przy wypełnianiu otrzymanego od nas wywiadu żywieniowego, proszę napisać, że jest Pani wegetarianką ewentualnie proszę dodać tą informację w polu uwagi, które pojawi się przy składaniu zamówienia.